• Polski
  • English

statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

KrasoTech GmbH

Rodzinna firma KrasoTech® GmbH jest liderem w rozwoju i produkcji urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych do bezwykopowej renowacji rurociągów. W naszej firmie znajdą Państwo pełne, systemowe rozwiązania dla renowacji kanałów, gazociągów, naftociągów, wodociągów i wielu innych przewodów. Zakres zastosowania tych systemów jest nieograniczony, począwszy od najmniejszych przyłączy domowych do największych kanałów głównych. Dział rozwoju firmy KrasoTech® oferuje swoim klientom zawsze najnowsze, innowacje i opatentowane rozwiązania. Należą do nich między innymi znana w branży renowacji kanałów śluza inwersyjna KrasoSluice®, która stanowi rewolucję w porównaniu do innych, przestarzałych urządzeń inwersyjnych. Należą tu także jedno i wielokomponentowe mieszalniki żywic KrasoMix®, precyzyjne, elektropneumatyczne stoły impregnacyjne KrasoWalk® a także bardzo ekonomiczne, hybrydowe o modułowej budowie urządzenia wygrzewające takie jak podgrzewacze wody z możliwością wytwarzania pary wodnej KrasoTherm® H. Dodatkiem do oferty jest system „Bluelight®”, pierwszy na świecie opatentowany proces utwardzania rękawów renowacyjnych diodami LED z ponad 10-letnim praktycznym zastosowaniem w renowacjach przyłączy domowych, a od 2018 również podłączeń z kanału głównego.

www.krasowski-tgs.de

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.