• Polski
  • English

statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

Per Aarsleff Polska Sp. z o. o.

Per Aarsleff Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w bezwykopowej renowacji rurociągów oraz pracach z nią związanych tj. inspekcja telewizyjna, czyszczenie, przepompowanie, doradztwo.
Powstała w 1993 roku firma, jako część Grupy Aarsleff, w trakcie swojej 25-letniej działalności w Polsce, wykonała kilkaset kilometrów bezwykopowej renowacji różnego rodzaju przewodów: wodociągowych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, do transportu odpadów lub chemikaliów znajdujących się pod drogami, liniami kolejowymi, w terenie gęsto uzbrojonym, często ułożonych na dużych głębokościach oraz w budynkach.
Proponowane przez firmę technologie renowacji rurociągów grawitacyjnych lub ciśnieniowych z zastosowaniem rękawa AARSLEFF utwardzanego wodą, parą wodną, UV lub LED, paneli GRP, renowacji przyłączy z zastosowaniem długich lub krótkich profili kapeluszowych czy renowacji studni, umożliwiają bardzo szybką naprawę nieszczelnych sieci, praktycznie bez wykonywania prac ziemnych, przy minimalnych uciążliwościach dla ruchu drogowego i pobliskich mieszkańców.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na www.aarsleffpipe.pl

 

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.