• Polski
  • English

statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

Steinzeug-Keramo GmbH

Steinzeug-Keramo GmbH, przedsiębiorstwo spółki akcyjnej Wienerberger AG, posiadając zakłady produkcyjne w Niemczech i w Belgii, jest największym producentem systemów kanalizacyjnych z kamionki w Europie. We wszystkich czterech zakładach codziennie produkujemy systemy kanalizacyjne z rur kamionkowych dla Klientów z całego świata.

W celu zadbania o bezpieczeństwo, niezawodność i rentowność w gospodarce ściekowej, produkujemy rury i kształtki kamionkowe najwyższej jakości, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Produkowane w naszych zakładach rury kamionkowe składają się wyłącznie z surowców naturalnych: gliny, szamotu i wody, są więc ekologiczne i w 100% podlegają recyklingowi.

Przy pomocy naszych systemów kamionkowych na całym świecie realizowane są m.in.: uzbrojenia nowych obszarów, odnowienia istniejących sieci, przyłącza domowe, przekroczenia dróg, autostrad i obiektów kolejowych oraz przejścia pod akwenami.

www.steinzeug-keramo.com

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.